Kablonet İzmir

Kablonet İzmir

Uydunet İzmir'de Nerelerde Var?

Uydunet İzmir'de Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Konak ve Narlıdere ilçelerinde hizmet vermektedir. Uydunet İzmir Altayapısı fiberdir. 100 Mbps'ye kadar yüksek hızlarda fiber internet sağlanabilmektedir. Uydunet İzmir'de binanızda var mı öğrenmek için aşağıdaki kablonet altyapı formunu doldurabilir veya 0850 532 4410 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Kablonet İzmir Arıza

Kablonet İzmir arıza oranı çok düşük olmakla birlikte, Kablonet internet hizmetiniz veya KabloTV yayınınızda bir arıza oluştuğunda öncelikle cihazlarınızı kapatıp açmayı deneyiniz. Eğer bu şekilde bir çözüm sağlayamadıysanız Kablonet İzmir arıza kaydı için 0850 804 44 44 nolu hattı arayınız. Eğer cihazlarınız ile ilgili bir arıza söz konusu ise garanti kapsamında olan cihazlarınız için aynı numaralı müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Kablonet İzmir Bayileri

Kablonet İzmir Bayileri arama nedeniniz paket satın almak ise; Yeni paket satın alma işlemlerinizi 0850 532 4410 no'lu çağrı merkezimizden hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kablonet İzmir Bayileri aracılığı ile fatura ödeme, arıza, iptal, nakil, devir gibi mevcut abonelik işlemleriniz ile birlikte satın alma işlemlerinizi de dilerseniz gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda Kablonet İzmir Bayileri için bir liste bulabilirsiniz.

Kablonet İzmir Bayi Listesi

Kablonet Bayraklı Bayi
Manavkuyu Mah. Mustafa Kemal Cad. No:166/C - BAYRAKLI / İZMİR
Kablonet İzmir Hatay Bayi
Kablonet Üçkuyular Bayi
Kablonet İzmir Karşıyaka Bayi