Kablo TV Hd Şöleni Kampanyası
Kablo TV Kampanyaları
Kablo TV Kanalları

Kablo TV Nedir?

Kablo TV, Türksat'ın yer altında 26 ilde döşenmiş fiber şebekesi üzerinden iletilen TV yayınıdır. Aynı şebeke üzerinden 100 Mbps'ye kadar fiber internet hizmeti de sağlanmaktadır. KabloTV yayını için binanızda KabloTV şebekesinin bulunması gerekir. KabloTV hazine bakanlığına bağlı Türkiye Varlık Fonu'na alınmış bir kurumdur.

Kablo TV Kanalları

KabloTV kanalları analog, SD, HD ve 4K görüntü ve ses kalitesinde sağlanmaktadır. Kablo TV ile 150'nin üzerinde kanala erişim sağlayabilirsiniz. Yayın tipi olarak analog ve dijital olarak ikiye ayrılmaktadır. Analog KabloTV yayını her hangi bir cihaz kullanmadan direkt Televizyonuzun anten girişine KabloTV şebekesinden gelen kabloyu takıp kanal araması yapmanız ile mümkündür. Analog KabloTV yayını dijital olmadığı için kanal sayısı ve kalitesi düşük seyretmektedir. Analog KabloTV yayını artık tek başına yeni aboneliğe kapalıdır. Dijital KabloTV aboneliğinde ise hem kanal sayısı hem de görüntü ve ses kalitesi yüksektir. Dijital KabloTV hizmetinde Gİriş, Temel ve Üst olmak üzere 3 ana paket, Vizioon Sinema ve Altın Sinema olmak üzere de 2 sinema paketi mevcuttur. Ayrıca KabloTV Web hizmeti ile interenete bağlanan cihazlarınız ile tarayıcı üzerinden ve uygulamalar aracılığı ile bazı kanalları izleyebilirsiniz. Bununla birlikte Filmbox Live hizmeti ile tarayıcı ve uyglmalar aracılığı ile binlerce film ve dizitye online erişim sağlayabilir, dilediğiniz zaman reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Ana paketler Giriş paketi ile başlamaktadır, Giriş Paketi'nde standart ulusal kanallar ağırlıklıdır, TV ihtiyacı çok olmayan izleyiciler için başlangıç paketi olarak düşünülebilir. Temel Paket, Giriş Paketi'ni de içerir, KabloTV platformundaki kanalların neredeyse tamamı Temel Paket içerisinde mevcuttur. National Geographic kanallarının tamamı, Discovery Channel ana kanalı, birçok belgesel kanalı Temel Paket'e dahildir. Üst Paket, Temel Paketi kapsamakla birlikte özellikle tematik kanalların bulunduğu bir pakettir. Discovery Serisi de Üst Paket içerisindedir.
KabloTV Kanalları için turksatuydunet.com/teledunya-kanal sayfasını ziyaret ediniz.

Kablo TV Cihazlar

Kablo TV yayınlarını almak için KabloTV uyumlu bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Yayınınızı HD Kutu ile alabilir veya dahili uydu alıcılı bir KabloTV uyumlu Televizyonunuz varsa bir KabloTV modülü alarak TV'nize takabilir tek kumanda ile yayın alabilirsiniz. Yayını alabilmek için KabloTV şifresini çözecek bir smart karta ihtiyacınız olacak, bu kart kurulumunuz esnasında ekiplerimiz tarafından size sağlanacak.
Daha detaylı bilgi için turksatuydunet.com/teledunya-cihaz sayfasını ziyaret ediniz.

Kablo TV İnternet

Kablo TV internet hizmeti, fiber şebeke üzerinden sunulur. Eski adı Uydunet olarak geçen hizmet Kablonet ismi ile güncellenmiştir. Kablonet ile Şu anda 100 Mbps'ye kadar fiber internet hizmeti sunulabilmektedir. Kablonet internet hizmet için sabit telefon şebekesine ihtiyaç yoktur. Sadece Kablonet uyumlu Docsis 3.0 standardında modemler ile fiber internet hizmetinden yararlanılabilir. Milyonlarca kullanıcının Speedtest.net üzerinde yaptıkları hız testlerinin istatistiklerine göre Kablonet Türkiye'nin en hızlı internet operatöründen biri olarak zirveyi paylaşmaktadır.
Daha detaylı bilgi için turksatuydunet.com/kablonet sayfasını ziyaret ediniz.

Kablo TV Arıza

KabloTV arıza oranı çok düşük olmakla birlikte, arıza durumunda öncelikli olarak cihazınızı kapatıp bir süre bekledikten sonra tekrar açarak denemeniz halinde sorun çözülmez ise 0850 804 44 44 no'lu müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz.

Kablo TV Müşteri Hizmetleri İletişim Hattı

Yeni paket satın almak veya mevcut paketinize ek paketler satın almak için 0850 532 4410 no'lu hattı aramanız yeterlidir. Arıza, nakil, devir, iptal ve benzeri işlemler için ise 0850 804 44 44 no'lu Kablo TV müşteri hizmetleri hattımıza ulaşabilirsiniz.
KabloTV Müşteri Hizmetleri İçin https://www.turksatuydunet.com/kablonet-telefon sayfasını ziyaret ediniz.

KabloTV Altyapı Nerede?

Kablo TV altyapısı 26 ilde fiber olarak bulunmaktadırş. Binanızda Kablo TV altyapısı olup olmadığının bilgisi için 0850 532 4410 no'lu hattan yardım alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için turksatuydunet.com/kablonet-altyapi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.